Dużo niewiadomych w sprawie debaty

2 października 2007
Debata Wikiński kontra Suski coraz bliżej. Znamy już ramowy projekt spotkania, ale jego dokładny termin jeszcze nie został ustalony. Walka na plakaty rozpoczęta  

Debata ma się odbyć pomiędzy liderem Lewicy i Demokratów Markiem Wikińskim i Markiem Suskim z PiS. Ustalono już przykładowy plan ramowy debaty. - Jesteśmy gotowi, aby w każdej chwili spotkać się i dyskutować o sprawach ważnych dla naszego miasta – podkreśla Marek Wikiński. - Dokładny termin debaty pozostawiam kontrkandydatowi – dodaje.

Spotkanie ma się składać z trzech etapów, każdy ma potrwać ok 10 min. Tematem pierwszej rudny maja być sprawy krajowe, drugiej - regionu, trzeciej - miasta. Każdą z rund poprowadzi inny dziennikarz radomskich mediów. Na początku każdej rundy (w losowanej kolejności) rozmówcy mają po 30 sekund na własną wypowiedź, pytania zadawane są przemiennie.

Nie ustalono jeszcze terminu ani miejsca, gdzie mieli by się spotkać politycy. Te szczegóły zostaną uzgodnione na specjalnym spotkaniu, które jeszcze nie wiadomo kiedy się odbędzie.