Jesteś bezrobotny? Jedź do Pionek

24 czerwca 2013

Pionkowska filia Powiatowego Urzędu Pracy w Radomiu zaprasza do uczestnictwa w Targach Pracy, które odbędą się we wtorek (25 bm.) w godz. 10 - 14 w Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy Sosnowej 3.

 



 

Targi pracy zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem- W czasie imprezy poszukujący pracy będę mieli okazję do zapoznania się z ofertami przedsiębiorców, a pracodawcy do bezpośredniego spotkania z zainteresowanymi zatrudnieniem. Odwiedzający halę sportową, znajdą oferty pracy głównie dużych firm z okolic Pionek i Radomia, ale także z Warszawy - mówi Dariusz Strzelec z radomskiego pośredniaka.


Pracowników będzie poszukiwało 21 pracodawców. - Na zatrudnienie mogą liczyć pracownicy produkcyjni , ślusarze, spawacze, pracownicy leśni. Praca czeka też min. na sprzątaczki, opiekunki do dzieci oraz sprzedawców - wylicza Strzelec.

 

Ofertę doradztwa i pomocy przedstawią: Państwowa Inspekcja Pracy , Ochotnicze Hufce Pracy i instytucje szkoleniowe. Będzie można się także zapoznać z możliwościami podejmowania pracy za granicą. Doradca EURES przedstawi praktyczne informacje na temat zasad podejmowania pracy i warunków zatrudnienia za granicą.

 

(kat)