• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

„Kino na leżakach” w Elektrowni. Widzowie obejrzą francuską komedię

3 sierpnia 2021

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia zaprasza dzisiaj, 3 sierpnia o godz.21 do Strefy Komfortu. W „Kinie na leżakach” obejrzymy film „Tajemnica Raola Taburina” w reżyserii Pierre’go Godeau (premiera).

 

fot. Marcin Kucewicz/Elektrownia

 

Raoul Taburin jest specjalistą i prawdziwym ekspertem w dziedzinie naprawy rowerów. Jego wyostrzony słuch wyłapuje wszystkie podejrzane piski, dzięki czemu może bez problemu naprawić wszystkie usterki w rowerze. Jednak Raoul ma jedną tajemnicę, która prześladuje go na każdym kroku: specjalista od rowerów nie potrafi na nich jeździć. Z powodu niemożności złapania równowagi, każda próba jazdy podejmowana w dzieciństwie od razu kończyła się upadkiem. Czterdzieści lat później Raoul odczuwa tę niekompetencję jako prawdziwe przekleństwo. W końcu na jego drodze staje osoba, przed którą nie będzie mógł ukryć swojej tajemnicy. Do wioski przybywa fotograf, który będzie chciał uwiecznić każdego mieszkańca na zdjęciu, a zwłaszcza rowerowego mistrza na jego własnym rowerze. 

Godzina rozpoczęcia seansu jest umowna, projekcja zaczyna się, gdy jest ciemno. Bilety w cenie 8 zł w sprzedaży tylko w dniu projekcji od godz. 14. W razie deszczu projekcja nie odbędzie się, ale bilety nie podlegają zwrotowi.

Ilość miejsc ograniczona ze względu na przepisy dotyczące pandemii.

 

Tags