Reklama

Koalicja Obywatelska przedstawiła kandydatów do Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Listę otwiera Rafał Rajkowski

23 lutego 2024

Rafał Rajkowski, obecny wicemarszałek, otwiera listę kandydatów Koalicji Obywatelskiej z okręgu nr 5 do Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Na pozostałych miejscach znalazły się osoby reprezentujące różne zawody i aktywności z regionu.

 

Kandydaci do sejmiku wojewódzkiego

 

Prezentując kandydatów, Rafał Rajkowski przedstawił ich jako "zgraną drużynę wspaniałych osób."   - Jestem przekonany, że osiągniemy sukces i będziemy mogli kontynuować misję sejmiku - mówił wicemarszałek, podkreślając, że to ważna instytucja. Podkreślił, że daje ona możliwości rozwoju, w tym przypadku ziemi radomskiej, a obecni kandydaci już przyczynili się do pozyskania pieniędzy na różne projekty realizowane w ich lokalnych społecznościach.

Wicemarszałek Rajkowski przypomniał również, że mijająca kadencja to prawie 3 mld zł dla Radomia i regionu radomskiego z puli wojewódzkiej. - Chcemy utrzymać te tendencję, chcemy realizować rozpoczęte już inwestycje, których wartość wynosi 1 mld zł - wyjaśnia Rafał Rajkowski.

Przedstawiając kandydatów Rajkowski zaznaczył, że są to "praktycy, osoby zaufania publicznego, które dają gwarancję zrealizowania swoich założeń programowych".

Do Sejmiku Województwa Mazowieckiego w okręgu nr 5 z listy: Rafał Rajkowski, Magdalena Nowacka, Kamil Witkowski, Monika Burdon, Adam Tokarski, Aneta Bors, Dagmara Janas, Irena Bielawska, Jerzy Zawodnik.

bdb

 

Tags