Koncert w szkole muzycznej dla wolontariuszy. „Mosty” połączą po raz drugi

13 maja 2022

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza w sobotę, 14 maja o godz. 18 do Zespołu Szkół Muzycznych na koncert pt. „Mosty. Wszystko co łączy, czyli radomska oświata dla serc wielkich”. Wystąpią soliści i zespoły na co dzień pracujące w MDK. Wstęp wolny.

 

fot. MDK Radom

 

"Na rzecz Ukrainy zagraliśmy koncert „Mosty”. Teraz chcemy zagrać na rzecz wolontariuszy; Polaków wspierających potrzebujących, na rzecz ludzi przynoszących lub segregujących dary, wpłacających pieniądze, jeżdżących transportami czy przyjmujących do swoich domów kobiety i dzieci z Ukrainy. Zagramy dla ludzi o wielkich sercach! Ale zagramy też z ludźmi o wielkich sercach i takich samych chcemy zgromadzić na widowni" - zachęcają organizatorzy.

Wykonawcy: Chór Gospel Radom pod dyrekcją Iwony Skwarek,  Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta Grandioso pod dyrekcją Dariusza Krajewskiego , soliści Studia Piosenki „Fermata” (opieka artystyczna Rafał Balicki), Jan Majewski (uczestnik programów „The Voice of Poland” oraz „Szansa na sukces”), zespół etniczno-folkowy „Karabanio" Marleny Kowalskiej, chór Campanella pod dyrekcją Marii Wrzesińskiej-Siczek, koło gitarowe Marka A. Toma, tancerki z zespołów „Arabesqua” i „Etiuda”.

Tags