Koncert Wiedeński z przebojami Straussa w Radomiu. Mamy dla Was bilety!

9 grudnia 2021

10 grudnia o godz. 20 w Sali Koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej odbędzie się Koncert Wiedeński z udziałem solistów polskich i europejskich scen operowych. To pierwsze tego typu wydarzenie, które w tak dużym stopniu przyczyniło się do rozpowszechnienia na szeroką skalę muzyki Johanna Straussa w Polsce. Dla naszych Czytelników mamy bilety!

 

fot. Materiały prasowe/TomczykArt

 

Jeżeli chcesz obejrzeć Galę Wiedeńską i wygrać u nas podwójne zaproszenie, wyślij w piątek, 10 grudnia o godz. 12 pod nr tel. 507 601 664 SMS o treści GALA, podając także imię, nazwisko i adres mailowy. Do zwycięzców wyślemy elektroniczne bilety. Kto pierwszy, ten lepszy!

Podczas spektaklu wystąpią obdarzeni wspaniałymi głosami, fantastyczni soliści operowi oraz gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu. Towarzyszyć im będą wybitni kameraliści występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i na świecie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych.

Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje  - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła wdówka", "Księżniczka czardasza" oraz "Kraina uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad pięknym modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa", polkę "Tritsch-Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego".

Wydarzenie programowo nawiązywać będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

 

Tags