Koszulki firmowe z nadrukiem reklamowym – jak promować firmę

31 sierpnia 2022

Kto powiedział, że znane formy promocji przedsiębiorstwa już nie działają na odbiorców? Być może wcale nie musisz głowić się nad nową formą przyciągania do siebie stałych klientów. Może rozwiązanie leży tuż przed Tobą. Co powiesz na stworzenie koszulek firmowych z nadrukami?

 

 

 

Dzięki IdeaShirt.pl zabieg ten stał się teraz jeszcze prostszy. Nie potrzebujesz do ich wykonania rąk grafików i pomocy specjalistów. Samodzielnie naniesiesz wybrane projekty w konfiguratorze, który jest bardzo prosty w obsłudze i intuicyjne. Odzież reklamowa jeszcze nigdy nie była łatwiejsza do zaprojektowania. Ruszaj na stronę i przekonaj się na własnej skórze.

Koszuli firmowe z nadrukiem - postaw na jakościowe rozwiązania

Wszystko, co oznaczone jest logo Twojej firmy, w jakiś sposób ją reprezentuje, Z tego względu warto przykuć szczególną uwagę do produkowanych rzeczy i akcesoriów. Koszulki firmowe z nadrukiem, T-shirty, koszulki polo, bluzy, czy polary — wybór odzieży, na którą naniesiesz logo czy grafikę, jest naprawdę duży. Wśród dostępnych na IdeaShirt.pl koszulek reklamowych możesz również wybierać między samą jakością materiałów, z których wykonane będą koszulki z logo firmy. Odzież robocza powinna wyróżniać się wysokim gatunkiem, ponieważ podpisujesz ją nazwą swojego przedsiębiorstwa. Z tego względu, zwróć uwagę na to czy wybrany rodzaj zamówionej koszulki to np. bawełna, gwarantująca najczęściej wysoką jakość wykonanego nadruku. Sama technika również jest ważna. W tym przypadku w grę wchodzi druk DTG, sitodruk, haft komputerowy, naszywka, folia flex. Na tym etapie możesz mieć pewne wątpliwości, które postarają się rozwiązać przedstawiciele firmy. Z ochotą zdecydują się pomóc w wyborze, a fachowe doradztwo umożliwi wskazanie najlepszej metody druku. Szeroki asortyment daje możliwość stworzenia biznesowego setu odzieży — od koszuli, po bezrękawnik czy nawet czapeczkę z daszkiem. Znakowanie można wykonać na koszulkach z krótkim lub długim rękawem.

Wybierz projekt, który umieścisz na odzieży reklamowej - koszulki z logo lub większą grafiką

Oferta IdeaShirt.pl nie ogranicza twórców. Możesz nanieść na odzież gotowe projekty i elementy, a możesz skorzystać z własnych projektów, które zaimportujesz z dysku. Odzież z logo świetnie sprawdzi się w przypadku targów, uczestnictwie firmy w eventach branżowych. Z kolei koszulki z własnym nadrukiem, na których widoczna będzie większa grafika, możesz wręczać swoim klientom, którzy korzystają na stałe z Twojej oferty. To, jaki rodzaj odzieży oferować będziesz odbiorcom, czy pracownikom zależy od Ciebie i wypracowanej przez Twoją firmę identyfikacji wizualnej

Szybka i sprawna realizacja zamówienia

Działania IdeaShirt.pl są godne polecenia z jeszcze jednego powodu. Krótki czas realizacji oraz kompleksowa obsługa, sprawiają, że w szybkim czasie otrzymasz zamówioną odzież firmową. Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby koszulki trafiły do Ciebie we wskazanym terminie. Jeśli zbliża się event, do którego jeszcze nie do końca wszystko zostało przygotowane i brakuje Ci odzieży reklamowej z logo Twojej firmy, zleć jej wykonanie właśnie w IdeaShirt.pl. Postaw na jakościowe nadruki na odzieży i wysoki gatunek samych materiałów, z których tworzone będą koszulki. Szybka realizacja oraz pewny efekt to także gwarancja dobrej reklamy Twoich usług i produktów, które chcesz promować przy pomocy firmowej odzieży.

Tags