Reklama
Reklama
Reklama

Kronika policyjna

12 października 2006

11 października
godz. 0.05, ul. Lubelska. Policjanci zatrzymali 32-latkę, która kierowała rowerem będąc w stanie nietrzeźwości (0,88 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Kobietę zwolniono do domu.

godz. 19.40, Klwatka. Policjanci zatrzymali 31-latka, który będąc w stanie nietrzeźwości (0,91 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu) kierował samochodem peugeot, nie zatrzymał się do kontroli drogowej oraz spowodował kolizję drogową najeżdżając na zaparkowanego opla asconę. Mężczyznę osadzono w izbie zatrzymań, samochód zabezpieczono na parkingu.

godz. 17.30, ul. Królowej Jadwigi. Policjanci zatrzymali 23-latka, który posiadał przy sobie telefon komórkowy siemens pochodzący z kradzieży. Mężczyznę osadzono w izbie zatrzymań.

godz. 7.45, Owadów. 37-letnia kobieta kierująca mercedesem podczas wykonywaniu manewru skrętu w lewo do posesji nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwnego kierunku ruchu fordowi. Jego kierowca (37 lat) oraz pasażerka (23 lata) z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

godz. 16.05, ul. Malczewskiego. Fiat punto kierowany przez 21-letnia kursantkę szkoły nauki jazdy potrącił pieszego 16 lat-latka, który nagle wybiegł zza innego pojazdu stojącego na jezdni i przebiegał ulicę z lewej strony na prawą. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Reklama