Lato z ROK-iem. Pierwszy koncert w parkowej muszli już w sobotę

30 czerwca 2022

Chociaż Radomska Orkiestra Kameralna zakończyła sezon artystyczny, to nie całkiem żegna się z publicznością. Teraz w lipcu i sierpniu zaprasza na koncerty „Lato z ROK-iem” w muszli w parku Kościuszki. Pierwsze spotkanie w sobotę, 2 lipca o godz.17. Wstęp wolny.

 

Koncerty odbędą się w muszli (fot. Materiały prasowe/ROK)

 

Na scenie w pełnym składzie wystąpi Radomska Orkiestra Kameralna z największymi przebojami muzyki klasycznej m.in. Koncertem na dwoje skrzypiec Antonio Vivaldiego.

Kolejny koncert to uczta dla każdego wielbiciela muzyki. Muzyka musicalowa i filmowa w aranżacjach na kwartet smyczkowy zabrzmi w muszli koncertowej 14 sierpnia. Wystąpi Kwartet smyczkowy ROK w składzie: Aleksandra Talacha – skrzypce, Marta Kiljan – skrzypce, Adam Dębski – altówka oraz Piotr Gach - wiolonczela.

Natomiast koncert kończący cykl Lato z ROK-iem odbędzie się 28 sierpnia  (niedziela). Będzie to niecodzienne pożegnanie z wakacjami, latem i beztroską. Na scenie wystąpią Natalia Dąbrówka – skrzypce, Arkadiusz Dobrowolski – wiolonczela oraz Michał Drewnowski - fortepian. Podczas koncertu usłyszymy utwory Astora Piazzolli oraz Enio Morricone, m.in. słynne "Pory Roku" Piazzolli.

 

Tags