Lotnisko w Radomiu. Rego-Bis i Rainbow Tour będą korzystać z portu (aktualizacja)

9 marca 2023

Z radomskiego lotniska polecimy do Albanii również z biurem turystycznym Rego-Bis. Połączenia będą realizowane we współpracy z narodowym przewoźnikiem, czyli LOT-em. Do tej pory operator korzystał z portów w Katowicach, Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Z Sadkowem wiąże się także Rainbow Tour.

 

fot. PPL

 

Jak podał portal Rynek Lotniczy, inauguracyjne połączenie z Radomia będzie miało miejsce 11 czerwca. Zanim samolot pierwszy raz zabierze turystów na upragnione wakacje, przedstawiciele biura spotkali się ze współpracującymi z nimi agentami turystycznymi. Mieli oni okazję nie tylko poznać nową ofertę biura, ale również zwiedzić terminal radomskiego lotniska.

— Cieszę się z pozytywnego odbioru oferty biura przez naszych partnerów .W zeszłym sezonie wysłaliśmy do Albanii prawie 13 tys. klientów. W tym sezonie uda się przekroczyć tę liczbę. Jestem pewna, że dzięki temu połączeniu kolejni klienci będą mogli odwiedzić ten piękny oraz pełen tajemnic kraj — powiedziała cytowana przez portali Agnieszka Habryka z Rego-Bis.

Samoloty z Radomia do Tirany będą latać przez cały sezon wakacyjny w każdą niedzielę. Pierwszy rejss

Zamiast tradycyjnego wypoczynku

Rainbow Tours zamiast tradycyjnego wypoczynku proponuje swoim klientom cztery wycieczki: „Paryż-Rodzinne Parki Atrakcji”, „Bonjour Paris!”, „Bajkowy Paryż” i „Paryż i Zamki nad Loarą”. Pierwsi pasażerowie skorzystają z tej oferty już w majówkę.

- Niezmiernie cieszymy się i jesteśmy dumni z tego, że kolejni partnerzy dostrzegają potencjał radomskiego portu. To jest również wspaniała wiadomość dla naszych pasażerów ponieważ oferta Lotniska Warszawa-Radom staje się coraz bardziej różnorodna i dopasowana do oczekiwań klientów. Zarówno miłośnicy aktywnego odpoczynku, czy też błogiego plażowania w nadmorskich kurortach znajdą coś dla siebie - zapewnia Anna Dermont, rzecznik Lotniska Warszawa-Radom.

Przypomnijmy, że z lotniska na Sadkowie będą mogli się także udać regularnymi rejsami LOT-u do Paryża, Rzymu i Kopenhagi, a także do wielu kurortów głównie w rejonie Morza Śródziemnego i do Bułgarii z biurami podróży: Itaka, Nekera, Coral Travel, TUI.

Pierwszy lot 27 kwietnia

Radomskie lotnisko jest gotowe do uruchomienia, niedawno otrzymało od Urzędu Lotnictwa Cywilnego certyfikat, pozwalający na rozpoczęcie działalności. użytku publicznego, wydany na bazie przepisów europejskich. Dokument uprawnia do wykonywania krajowych i zagranicznych rejsów cywilnych
i został wydany na czas nieokreślony. Pierwsza regularna operacja pasażerska zaplanowana jest na 27 kwietnia. 

kat, bdb

Tags