Reklama

Mikołajkowy Rajd Uśmiechu. Ulicami Radomia przejadą kolumny samochodów. Mogą być utrudnienia w ruchu

1 grudnia 2023

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z planowanym przejazdem kolumny pojazdów, w sobotę, 2 grudnia w godzinach około 10.30-16.50 mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym oraz w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej.

 

Zdjęcie ilustracyjne (fot. Łukasz Wójcik/UM Radom)

 

Mikołajkowy Rajd Uśmiechu będzie składał się z czterech etapów, poprowadzonych od dawnych Radomskich Zakładów Materiałów Ogniotrwałych przy ul. 1905 Roku poprzez trzy szpitale do sklepu E. Leclerc przy ulicy Toruńskiej. Kolumna, według zapowiedzi organizatora, będzie złożona maksymalnie z 15 pojazdów.

Etap 1 (w godzinach około 10.30-11.15): ulicami 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, Traugutta, Narutowicza, Limanowskiego, Okulickiego, Malczewskiej, Przytycką i Uniwersytecką.

Etap 2 (w godzinach około 12.45-13.40): ulicami Uniwersytecką, Przytycką, Malczewskiej, Okulickiego, Reja, Malczewskiego, Warszawską, Żółkiewskiego, Mieszka I i Aleksandrowicza.

Etap 3 (w godzinach około 14.40-15.25): ulicami Aleksandrowicza, Mieszka I, Chrobrego, Struga, Kelles-Krauza, Wernera, Mireckiego, Reja, Wałową, Lekarską i Tochtermana.

Etap 4 (w godzinach około 16.05-16.50): ulicami Tochtermana, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Łukasika, Wierzbicką i Toruńską.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności na trasie przejazdu kolumny oraz o stosowanie się do poleceń osób zabezpieczających rajd bądź w miarę możliwości o omijanie tego rejonu Radomia.

Organizatorem rajdu jest fundacja Nauka Przez Zabawę Trickorama.

 

 

Tags
Reklama