Odkryj sukces z Kurcze Pieczone

20 sierpnia 2023

Chcesz poprowadzić własny biznes, ale obawiasz się ryzyka i niepewności? Jesteśmy firmą, która od 1996 roku nieprzerwanie zdobywa serca smakoszy kurczaka z rożna na terenie Polski. Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Poznaj franczyzę w firmie Kurcze Pieczone – lidera w branży gastronomicznej.

 

 

Obecnie posiadamy 45 punktów usytuowanych głównie w województwie dolnośląskim, opolskim, śląskim. Nieustannie się jednak rozwijamy, otwierając nowe lokalizacje.

Aktualnie szukamy osoby lub firmy, która dołączy do naszej sieci i przejmie gotowy obiekt w Radomiu. Sprawdzony, pewny, w dogodnej lokalizacji. Oferujemy nie tylko doskonałe jedzenie, ale również pewny pomysł na sprawdzony i dochodowy biznes. Jako członek sieci, będziesz mógł korzystać z renomy i popularności naszej marki, co z pewnością przyczyni się do sukcesu Twojego przedsięwzięcia.

Kurcze Pieczone było wielokrotnie nagradzane i wyróżniane. Jesteśmy laureatem prestiżowej nagrody "Doceń Polskie". Bez wahania możemy powiedzieć, że jesteśmy również pionierami w rozwoju franczyzy na terenie kraju. Wszystko to motywuje do nieustannego doskonalenia oferowanych produktów.

Jesteśmy znani z wyjątkowego smaku kurczaka z rożna. Jego tajemnica tkwi w starannie wyselekcjonowanym mięsie i specjalnej mieszance najlepszych przypraw. W 2019 roku otworzyliśmy nowoczesną centralę, w której każdego dnia wykwalifikowany personel przygotowujemy kurczaki z dużą starannością, dbając o jakość, smak i świeżość. 

Posiadamy autorskie surówki, sosy oraz kotlety drobiowe. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi partnerami, dzięki czemu jakość jest zawsze na wysokim poziomie. Stosujemy mięso i warzywa wyłącznie od polskich dostawców. Nasze dania każdego dnia docenia tysiące Polaków. Potwierdzają to również liczne certyfikaty, którymi się posługujemy oraz opinie naszych klientów.

Wybierając współpracę z Kurcze Pieczone, nie zostaniesz sam. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie prowadzenia biznesu spod szyldu KP. Nie musisz się martwić o dostawców, czy jakość produktów. Zaopatrujemy prowadzony przez Ciebie obiekt w sprawdzony towar. To jednak nie wszystko. Otrzymasz od nas pełen pakiet szkoleniowy, a także wszystkie niezbędne receptury i systemy do zarządzania obiektem. Pomożemy także w reklamie, dając kompleksowe wsparcie marketingowe w internecie. Będziemy do twojej dyspozycji jeśli tylko będziesz tego potrzebował. Pomożemy rozwiązać małe i duże problemy.

Jeżeli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą, to jest to idealna okazja! Postaw na współpracę ze sprawdzoną siecią. Postaw na Kurcze Pieczone i otwórz obiekt w Radomiu. Wspólnie sięgniemy po kulinarne szczyty i zbudujemy stabilny biznes.

Skontaktuj się z nami i zacznij realizować swoje marzenia o własnej firmie. Dołącz do Kurcze Pieczone, gdzie smak i  jakość to pewna recepta na sukces! Wejdź na naszą stronę internetową www.franczyza.kurczepieczone.pl i wypełnij formularz.

Tags