Piknik „Motocykliści dzieciom”. Ulica Mickiewicza będzie zamknięta

30 lipca 2021

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z planowaną imprezą, w sobotę, 31 lipca w godzinach około 11-17 będzie zamknięty odcinek ulicy Mickiewicza, a w godzinach około 11-12 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu oraz w komunikacji.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

Ulica Mickiewicza będzie zamknięta dla ruchu kołowego (oprócz warunkowego dojazdu mieszkańców do posesji) na odcinku od ulicy Sienkiewicza do parkingu przed Galerią Rosa (wzdłuż parku Kościuszki). W podanych godzinach zostanie ona przeznaczona dla uczestników pikniku rodzinnego "Motocykliści dzieciom" .

O godzinie 11 odbędzie się ponadto przejazd kolumny motocykli sprzed kościoła na Kapturze na plac Corazziego (przed urzędem miejskim, od strony ulicy Żeromskiego). Uczestnicy przejadą pod nadzorem policji ulicami: Wernera, Mireckiego, Limanowskiego, Narutowicza, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Słowackiego oraz Żeromskiego. Może to spowodować tymczasowe utrudnienia w ruchu kołowym oraz ewentualne kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej większości linii (nie dotyczy to jedynie linii 21 i 24).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdu kolumny, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących tam ruchem lub - w miarę możliwości - o omijanie tego rejonu miasta.

Tags