Pogoda nie sprzyja organizatorom wydarzeń kulturalnych. Wiele z nich odwołano

30 lipca 2022

Pogoda pokrzyżowała plany organizatorom wielu wydarzeń zaplanowanych na dzisiaj, 30 lipca i jutro, 31 lipca. Nie zobaczymy m.in. spektaklu w ramach Teatru Ulicznego na pl. Jagiellońskim w Radomiu, podobnie przedstawienia w wykonaniu tego samego Teatru MIMO w Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie. Odwołano niedzielną imprezę w radomskim skansenie.

 

Teatr MIMO wystąpi w innym terminie

 

Na profilach Facebookowych instytucji, które zapraszały na imprezy podczas weekendu, pojawiły się aktualne informacje. Niemal wszędzie czytamy albo o przełożeniu wydarzenia kulturalnego na inny termin, albo o jego całkowitym odwołaniu.

"Ze względu na silne opady deszczu jesteśmy zmuszeni odwołać jutrzejszy festyn Żniwa Miodobranie Potańcówka. Zapraszamy na kolejny festyn w dniu 7 sierpnia "Koń użytkowy w tradycji polskiej" - czytamy na profilu FB Muzeum Wsi Radomskiej.

Z kolei organizatorzy przedstawienia na pl. Jagiellońskim informują: "W związku z zapowiadanymi, niedogodnymi warunkami atmosferycznymi, sobotni spektakl w ramach Ulicy Teatralnej zostaje przeniesiony na 26 sierpnia, g. 21". W Radomiu widzowie mieli się spotkać z aktorami teatru MIMO, podobnie jak w niedzielę w południe publiczność w Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie. Zespół miał zaprezentować spektakl "Piękne Nic", ale został on przenosimy na 27 sierpnia na godz. 15.

bdb

Tags