Policyjne „żniwa”

23 lutego 2007

To były prawdziwe policyjne „żniwa”. W czwartek cele aresztu zapełniły się zatrzymanymi i podejrzanymi o popełnienie przestępstw. „Plon” jest zasługą policjantów z sekcji kryminalnej radomskiej KMP.

Policyjne plony - Tuż po szóstej rano funkcjonariusze zatrzymali przy ul. Batorego20-latka podejrzanego o rozbój, który miał miejsce 13 lutego przy ul. Narutowicza – relacjonuje rzecznik KMP w Radomiu Rafał Jeżak.  – Niespełna godzinę później policjanci zatrzymali 21-latka podejrzanego o kradzież (15 stycznia) z zakładu fryzjerskiego torebki z telefonem komórkowym. Z kolei podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do mężczyzny ujawniono i zabezpieczono bardzo dużą ilość sprzętu elektronicznego.

Były tam: radioodtwarzacz samochodowy sony, gry playstation i telefony komórkowe. Ujawniono także 11 torebek z zapięciem strunowym z marihuaną. -  Mężczyzna oświadczył, że przedmioty należą do niego, lecz nie potrafił wyjaśnić, jak wszedł w ich posiadanie – dodaje rzecznik. - Został osadzony w areszcie.

Również w czwartek tuż przed godz. 10 w Milejowicach funkcjonariusze zatrzymali 20-latka podejrzanego o rozbój, który miał miejsce 5 grudnia na ul. Narutowicza. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa. Policjanci odzyskali też skradziony wtedy telefon komórkowy.