Przejdzie pielgrzymka do Niepokalanowa. Mogą być utrudnienia w ruchu

21 czerwca 2022

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przejściem Pieszej Pielgrzymki w Intencji Trzeźwości Narodu do Niepokalanowa, w sobotę, 25 czerwca w godzinach 10 – 11 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym oraz w komunikacji miejskiej.

 

Zdjęcie ilustracyjna

 

Wymarsz pielgrzymki z placu bpa Materskiego (przed katedrą) nastąpi około godziny 10:00. Pątnicy przejdą stamtąd ulicami Sienkiewicza, Mickiewicza, Żeromskiego, Rwańską, przez Rynek (stroną wschodnią) oraz Wolność, Szwarlikowską, ciągami pieszymi przy placu Kotlarza, Mireckiego, Wernera i Zieloną w stronę Janiszewa. Przemarsz będzie odbywać się przy zajęciu tylko jednego pasa jezdni. Może to spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu oraz ewentualne opóźnienia autobusów miejskich linii 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 25 i 26.

MZDiK prosi wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w okolicach przemarszu, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem pojazdów i - w miarę możliwości - o omijanie tej części Radomia.

Tags