• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Przejście pieszej pielgrzymki. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu i komunikacji

23 czerwca 2021

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przejściem Pieszej Pielgrzymki w Intencji Trzeźwości Narodu do Niepokalanowa, w piątek w godz. około 10-11 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu i komunikacji na ulicach Radomia.

 

Fot. archiwum

 

Wymarsz pielgrzymki sprzed radomskiej katedry nastąpi około godz. 10. Pątnicy będą szli ulicami Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Narutowicza, Limanowskiego, Okulickiego, Chłodną, Wernera i Zieloną w stronę Janiszewa. Przemarsz będzie odbywać się przy zajęciu tylko jednego pasa jezdni. Może to spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym oraz opóźnienia autobusów miejskich linii 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 25 i 26.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w okolicach przemarszu, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem pojazdów i - w miarę możliwości - o omijanie tej części Radomia.

MZDiK informuje jednocześnie, że z powodu odwołania zorganizowanych obchodów rocznicowych przy pomniku Czerwca ’76, w tym roku także nie będzie zamykane dla ruchu skrzyżowanie ulic 25 Czerwca i Żeromskiego. Nie będzie z tego powodu żadnych objazdów i innych zmian w kursowaniu autobusów w tym rejonie.

Tags