Przez miasto przejadą motocykliści. Mogą być utrudnienia w ruchu

14 czerwca 2024

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z planowanym przejazdem kolumny motocykli, w sobotę, 15 czerwca w godzinach około 13 – 14 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym oraz w kursowaniu autobusów miejskich na ulicach Radomia.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

Przejazd w ramach imprezy Motoserce zacznie się na placu Corazziego (przy budynku urzędu miejskiego). Kolumna przejedzie stamtąd ulicami: Żeromskiego, 25 Czerwca, Beliny-Prażmowskiego, Traugutta, Narutowicza, Limanowskiego, Okulickiego, Czarnieckiego, Warszawską, Żółkiewskiego, Chrobrego, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, Słowackiego i Żeromskiego - ponownie na plac Corazziego. Zgromadzenie będą zabezpieczali funkcjonariusze policji.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji nie odpowiada za ewentualne zmiany wskazanej trasy przejazdu niezgodne ze zgłoszeniem.

Przejazd może spowodować utrudnienia w ruchu kołowym oraz ewentualne opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej na wszystkich liniach.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdu kolumny, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem bądź - w miarę możliwości - o omijanie tego rejonu Radomia.

Organizatorem przejazdu motocyklistów ulicami miasta jest klub The Irons MC Poland.

Tags