Recenzja Huawei Watch Fit 2: Najlepszy obecnie smartwatch

14 lipca 2022

Wraz z postępem technologicznym nie jest zaskoczeniem, że smartwatche stają się coraz bardziej popularne. A jeśli chodzi o najlepszy obecnie smartwatch, Huawei Watch Fit 2 jest zdecydowanie na szczycie listy. Dzięki eleganckiemu wyglądowi, imponującym funkcjom i rozsądnej cenie, ten zegarek z pewnością zainteresuje wiele osób. Koniecznie sprawdź więc naszą recenzję Huawei Watch Fit 2.

 

 

To zegarek z prostokątnym wyświetlaczem o przekątnej 1,74 cala, głośnikiem do rozmów, GPS, monitorem tlenu, tętna i wieloma innymi funkcjami, które przedstawimy poniżej. Jeśli jesteś wymagającym użytkownikiem szukającym jakości, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Większy ekran

Huawei Watch Fit 2 oferuje podobną konstrukcję do tych, które można zobaczyć na Apple Watch, więc zrobili ekran, rozdzielczość i gęstość większe, przynosząc go do 1,74 cala i 336ppi, naprawdę wybitne liczby dla smartwatcha. Będziesz mógł wygodnie korzystać z jego funkcji i bez problemu przeciągać palcem.

Nowy system połączeń

System linków pozwala na łatwą i szybką wymianę pasków, wystarczy nacisnąć przycisk umożliwiający zejście paska i włożyć nowy, aby go zamocować. Dzięki temu możesz dopasować paski do codziennego stroju.

Więcej stylów pasków do wyboru

Najnowszy smartwatch Huawei Fit 2 jest dostępny w trzech różnych stylach. Wersja Active z paskiem z fluoroelastomeru zapewnia sportowe, ale wygodne dopasowanie dla tych, którzy chcą być aktywni na nogach przez cały dzień! Podczas gdy inna ma klasyczne białe skórzane paski, które będą pasować do pracy lub na wieczór randkowy; jeszcze inna dostarcza eleganckich srebrnych akcesoriów w precyzyjnie zaprojektowanych projektach jak żadne inne.

Specyfikacje, które kochamy

 

 

Ta generacja smartwatchów integruje potężny głośnik, który pozwala na odbieranie połączeń telefonicznych z opaski za pomocą Bluetooth i połączenia komórkowego. Znacznie poprawił się również czas pracy na baterii, na jednym ładowaniu można cieszyć się jej funkcjami nawet do 14 dni.

Jeśli te funkcje cię nie przekonują, to może jego asystent głosowy będzie, ponieważ pozwala ustawić alarmy, sprawdzić pogodę i wiele innych opcji za pomocą poleceń głosowych. Oferuje wyjątkowe funkcje, takie jak pomiar O2 we krwi, pomiar tętna i jakości snu.Chcesz więcej? Następnie Huawei watch Fit 2 integruje 97 trybów treningowych, dzięki czemu nie masz żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o uprawianie sportu.

Wodoodporność

Huawei Watch Fit 2 zapewnia doskonałe użytkowanie pod wodą, do głębokości 50 metrów, idealny dla osób uprawiających sporty takie jak pływanie czy nurkowanie, jest to zegarek w pełni przystosowany do tych profesjonalnych praktyk.

Oprogramowanie i system operacyjny

 

Jeśli chodzi o system, to okaże się, że został on zaprojektowany w całości przez Huawei, więc jest całkowicie oryginalny i niepodobny do żadnego innego oprogramowania widzianego wcześniej; jest ultra wydajny i zapewnia szybką reakcję na dotyk i przechodzenie z jednej funkcji do drugiej. Nie mamy żadnych skarg.

Zalety

  • Szybkie ładowanie w zaledwie 5 minut.
  • Długa żywotność baterii - 14 dni pracy na baterii.
  • 97 trybów sportowych.
  • Lekki i wygodny dla aktywności fizycznej.
  • Wytrzymuje 50 metrów głębokości wody.
  • Zintegrowany GPS dla bieżącej lokalizacji.
  • Monitoruje wartości tlenu, tętna i ciśnienia krwi.

Wady

  • Niekompatybilny z telefonami komórkowymi z systemem iOS.
  • Wymaga instalacji aplikacji Huawei Health.

Ten smartwatch zdecydowanie zapewnia doskonałe funkcje do codziennego życia i ćwiczeń; będzie osobistym trenerem, którego potrzebujesz jako przewodnika, który zachęci Cię do ćwiczeń i skłoni Cię do nich mocniej, dzięki regulowanym poziomom intensywności monitorowanym zgodnie z Twoim tętnem. Niezależnie od tego, czy trenujesz w domu, na siłowni czy w plenerze, zakup Fit 2 będzie najlepszą inwestycją w efektywne ćwiczenia.

 

Tags