• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Sondaż Miejskiej Biblioteki Publicznej. Na jakich wydarzeniach kulturalnych bywają radomianie?

1 lipca 2021

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu organizuje sondaż dotyczący swojej obecnej i przyszłej oferty kulturalno-edukacyjnej. Jej zespół chce się m.in. dowiedzieć, na jakich wydarzeniach w mieście bywają radomianie i jak oceniają te przygotowywane przez bibliotekę.

 

 

Badanie będzie prowadzone dwutorowo: to internetowa ankieta (link do niej znajduje się na stronie internetowej biblioteki oraz na Facebooku) oraz spotkania w następujących terminach i miejscach: 5 lipca (poniedziałek) o godz. 17.30 w Bibliotece Głównej przy ul. Piłsudskiego 12; 6 lipca (wtorek) o godz. 17.30 w filii nr 6 przy ul. Kusocińskiego 13; 7 lipca (środa) o godz. 17.30 w filii nr 16 przy ul. Baryckiej 2.

Organizatorom zależy na co najmniej dziesięcio-, a maksymalnie dwunastoosobowych grupach Zapraszają do nich przede wszystkim osoby w wieku 16-24 lata oraz 25-35 lat, a także obcokrajowców zadomowionych już w Radomiu (wymagany komunikatywny język polski w mowie). Zgłoszenia do grup warsztatowych, które poprowadzi dr Monika Popow przez formularz udostępniony na stronie internetowej biblioteki i na Facebooku. Zajęcia są bezpłatne, a dla ich uczestników przewidziane są drobne upominki.

Wyniki badania będą przeanalizowane i opublikowane w sierpniu. - A ponieważ poprosimy o pomoc w jego przeprowadzeniu także inne radomskie instytucje kultury, mamy nadzieję, że wypracowane wnioski w przyszłości posłużą także im - konkluduje biblioteka. 

 

 

 

Tags