Strajk Kobiet. Ankieta „Czego chcą, a czego nie chcą Polacy” i ściana gniewu

22 listopada 2020

Tym razem nie spacer, nie marsz, ale inny rodzaj protestu. Radomscy organizatorzy zachęcają do udziału w społecznym sondażu. Ma być także „ściana gniewu” i „otwarty mikrofon” dla tych, którzy zechcą”wykrzyczeć swoją wiadomość”.

 

 

Dzisiaj, 22 listopada w godz. 15-18 na pl. Konstytucji 3 Maja pojawi się namiot, w którym mieszkańcy będą mogli wypełnić ankietę. „Czego chcą, a czego nie chcą Polacy”. To myśl przewodnia wydarzenia.

"Akcja rozpocznie się w niedzielę, a w następnych dniach przeniesiemy ją do centrów handlowych, innych miejsc w mieście, również do internetu. Na miejscu czekać będzie na was ściana gniewu, gdzie możecie zostawić swoją wiadomość oraz otwarty mikrofon, gdzie będziecie mogli ją wykrzyczeć – informują organizatorzy.

Tags