• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Strefa Komfortu. Koncert zespołu Ina West w Elektrowni

11 sierpnia 2021

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia zaprasza w sobotę, 14 sierpnia o  godz.20.30 do Strefy Komfortu na koncert zespołu Ina West, który tworzy transową, nowofalową elektronikę z elementami folku i jazzu.

 

fot. Dominika Szatkowska

 

Producentka, autorka muzyki i tekstów, łącząca minimalistyczny chłód brzmienia wczesnego Depeche Mode z koncertową energią Die Antwoord. W wydaniu na żywo serwuje połączenie klasycznego instrumentarium, tanecznego bitu i surowych wokalnych harmonii.

Debiutancki album wydała pod pseudonimem Cosovel (2015), ma na swoim koncie występy na największych festiwalach w Polsce (Tauron Nowa Muzyka, Orange Warsaw Festival) i za granicą (The Great Escape, Reeperbahn, Ment , Mu:Con, Zandari, Fantoche.

Współpracowała z Piotrem Roguckim, Julią Marcell; obecnie występuje w składzie koncertowym zespołu Tego Typa Mesa oraz współpracuje z Teatrem Polskim w Bydgoszczy.

Skład grupy: Ina West- głos, bas, klawisze, Jakob Kiersch - perkusja, głos.

Bilety na koncert w cenie 15 zł w przedsprzedaży oraz 20 zł w dniu koncertu. Można je kupić w kasie Elektrowni lub online na mcswelektrownia.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

 

Tags