• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Strefa Komfortu na tarasie Elektrowni. Widzowie obejrzą amerykański horror

20 czerwca 2021

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia zaprasza na projekcje filmowe w ramach Strefy  Komfortu 2021. We wtorek, 22 czerwca, godz.21.30 obejrzymy horror „Midsomar. W biały dzień”.

 

Filmy wyświetlane są na tarasie (fot. MCSW Elektrownia)

 

Dani (Florence Pugh) i Christian (Jack Reynor) to młodzi Amerykanie, którym nie układa się w związku i rozważają rozstanie. Niespodziewana rodzinna tragedia zbliża ich jednak do siebie, a pogrążona w żałobie Dani postanawia dołączyć do Christiana i jego przyjaciół, aby wziąć udział w wakacyjnej wyprawie na północ Skandynawii. Tam, w odciętej od świata wiosce, raz na 90 lat obchodzone jest prastare święto związane z letnim przesileniem.

„Midsommar. W biały dzień” to nowy film Ariego Astera, wizjonera współczesnego kina i jednego z najciekawszych młodych twórców. Reżyser światowego przeboju „Dziedzictwo. Hereditary” stworzył mroczną baśń, rozgrywającą się w biały dzień.

W rolach głównych gwiazdy młodego pokolenia: Florence Pugh („Lady M.”, „Pasażer”), Will Poulter („Czarne lustro: Bandersnatch”, „Więzień labiryntu”) oraz Jack Reynor („Transformers: Wiek zagłady”, „Makbet”).

Projekcje odbywają się we wtorki na tarasie Elektrowni. Godzina rozpoczęcia seansów jest umowna (projekcja zaczyna się, gdy jest ciemno). Bilety w cenie 8 zł będą w sprzedaży tylko w dniu projekcji, od godz. 14. W razie deszczu projekcja nie odbędzie się, ale bilety nie podlegają zwrotowi!

Ilość miejsc ograniczona ze względu na przepisy dotyczące pandemii.

Wszystkie filmy dozwolone od 15 lat.

Tags