Szczepienia przeciwko COVID-19. Radomski szpital wydłuża czas pracy punktu

27 lipca 2022

Nadal można szczepić się przeciwko COVID-19 w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym. Dotyczy to wszystkich dawek, w tym czwartej. Punkt w RSS będzie teraz przyjmować pacjentów dłużej niż do tej pory. Wcześniejsza rejestracja jest wskazana, choć niekonieczna.

 

fot. RSS

 

Punkt szczepień RSS przy ulicy Lekarskiej 4 wydłuża czas przyjmowania pacjentów do godz. 17. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 17. - Osoby, które skończyły 60 lat oraz osoby w wieku 12+ o obniżonej odporności mogą przyjąć czwartą dawkę szczepionki. Drugą dawkę przypominającą - osoby w wieku od 60 do 79 lat, po pełnym szczepieniu podstawowym i pierwszej dawce przypominającej. Na szczepienie można się zapisać po 120 dniach od pierwszej dawki przypominającej - przypomina Elżbieta Cieślak, rzeczniczka RSS.

Już wcześniej możliwość zaszczepienia się drugą dawką przypominającą miały osoby w wieku 80 lat. E-kierowanie na szczepienie drugą dawką przypominającą znajdziemy na swoim Internetowym Koncie Pacjenta oraz w aplikacji moje IKP.

- Oczywiście proponujemy wcześniejsze zarejestrowanie się na szczepienie, jednak osoby, które zgłoszą się do punktu szczepień bez wcześniejszego ustalenia terminu również zostaną zaszczepione - zapewnia rzeczniczka.

kat

Tags