Tag: dziecko

Trzyletnie dziecko trafiło do szpitala po tym, jak prawdopodobnie zostało pobite. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Kozienicach.

Tragedia w gminie Wieniawa. Nie żyje pięcioletni chłopiec, którego dziadek przewoził na „łyżce” maszyny rolniczej. Jego sześcioletni brat trafił z obrażeniami do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność podczas prac polowych.

Sąd Rejonowy w Kozienicach uznał za niewinnego Sebastiana N., który był oskarżony o uprowadzenie w 2015 roku 3-letniego wówczas syna i przetrzymywanie go z dala od matki. Uniewinnionych zostało także kilka innych osób, które były oskarżone o to, że pomagały Sebastianowi N. w uprowadzeniu chłopca.

Chłopiec i dziewczynka to pierwsze dzieci, które urodziły się w Nowym Roku w radomskich szpitalach. Jako pierwszy przyszedł na świat w szpitalu na Józefowie synek mieszkanki Jastrzębi, a kolejna dziewczynka – w szpitalu przy ul. Tochtermana – mieszkanki Wacławowa. Pierwszego radomianina w 2021 roku rodzice przywitali po południu.

Policjant z Białobrzegów w czasie wolnym od służby udaremnił na drodze krajowej nr 48 dalszą jazdę pijanej 32-latce. Po zatrzymaniu kobiety okazało się, że ma ona blisko 3,5 prom. alkoholu w organizmie. Na dodatek podróżowała ze swoim 8-letnim dzieckiem.

Mężczyźni nie znęcali się nad małym dzieckiem, a jedynie pozbawili je wolności – uznał sąd II instancji i obniżył oskarżonym wysokość kary za to, że na kilka sekund zamknęli niespełna dwulatka w pralce. Wyrok jest prawomocny.

W Sądzie Okręgowym w Radomiu zakończył się dzisiaj proces w sprawie znęcania się nad 2-letnim chłopcem przez dwóch młodych mężczyzn, którzy dla zabawy zamknęli dziecko w pralce i nagrali z tego film, po czym wrzucili go do sieci. Wyrok poznamy za dwa tygodnie.

20-latek wtargnął do mieszkania przez balkon, użył broni gazowej i uprowadził 9-latka. Chwilę po tym, kiedy mężczyzna szedł z dzieckiem został zatrzymany przez policjantów z trzeciego komisariatu w Radomiu. Przedstawiono mu zarzuty i najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Kobieta przebywająca na kwarantannie w związku z koronawirusem urodziła dziecko! Chłopiec przyszedł na świat w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym. Zarówno noworodek, jak i mama czują się dobrze.

Dziecko było nieprzytomne. Ojciec poprosił o pomoc policjantów z drogówki. Funkcjonariusze włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe w radiowozie i eskortując samochód z chorym, pomogli rodzinie jak najszybciej dotrzeć do szpitala.

Reklama