Tag: kładka
Można już korzystać z nowej kładki dla pieszych nad ulicą Sandomierską w pobliżu bloków nr 13 i 16. – To solidna konstrukcja, która posłuży przechodniom długi czas – zapewnia Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji.
Prace na kładce na Szarych Szeregów. Ruch tylko jedną jezdnią
MZDiK informuje, że związku z robotami montażowymi na kładce nad ulicą Szarych Szeregów, w poniedziałek, 27 listopada, w godz. około 10-15 będzie zamknięta jezdnia tej ulicy w kierunku ulicy 11 Listopada. Objazdem pojadą także autobusy linii 11.
Będą prace na kładce nad Szarych Szeregów. Ruch tylko jedną jezdnią
W najbliższy poniedziałek (27 listopada) Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w godz. 10 -15 zamknie jedną jezdnię ul. Szarych Szeregów w stronę ul. 11 Listopada. Objazdem pojadą też autobusy linii 11. Wszystko przez prace, które będą prowadzone na przeprawie w związku z przygotowaniami do jej otwarcia.
Kładka na Sandomierskiej. Odebrana, ale niedopuszczona jeszcze do użytku (ZDJĘCIA)
Kładka dla pieszych nad ulicą Sandomierska została ukończona. – Ale do chwili dopuszczenia obiektu przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego nie wolno z niej korzystać – ostrzega rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji Dawid Puton.
– Kładka dla pieszych nad ulicą Sandomierska na Ustroniu będzie gotowa w połowie listopada – zapewniają w Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji. Teraz firma, która praktycznie wybudowała obiekt od zera, poprawia wady, które zostały ujawnione podczas odbioru technicznego.
Kładka na Szarych Szeregów czeka na tłumiki drgań. Będzie gotowa w tym roku
Kładka nad ul. Szarych Szeregów zostanie oddana do użytku, po zamontowaniu tłumików oraz niezbędnych próbach obciążeniowych. Dla pieszych będzie dostępna jeszcze w tym roku – zapewnia Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji.
– Wydawanie pieniędzy na ochronę kładki nad ul. Szarych Szeregów jest nieuzasadnione – uważają młodzi politycy Prawa i Sprawiedliwości i radzą MZDiK, by wstrzymał się z podpisywaniem umowy z firmą ochroniarską na kolejne miesiące. Twierdzą, że na przeprawę można swobodnie wejść od ul. Żwirowej.
Trwa budowa kładki na Ustroniu. W nocy zamkną odcinek Sandomierskiej
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zaplanowanym montażem konstrukcji stalowej kładki dla pieszych nad ulicą Sandomierską, w nocy z 18 na 19 sierpnia (z piątku na sobotę) w godz. około 22 – 5 fragment tej ulicy będzie zamknięty dla ruchu.
Kładka nad Szarych Szeregów czeka na tłumiki drgań. Miasto wsytąpi z roszczeniem do projektanta
Kładka nad ul. Szarych Szeregów ma być oddana do użytku w ciągu kilku najbliższych kilku tygodni. Miasto musiało znaleźć w kasie 900 tys. zł, by zapłacić m.in. za monitoring drgań zainstalowany na przeprawie. Magistrat zapowiada, że pieniądze odzyska od projektanta w ramach roszczeń.
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zaplanowanym demontażem elementów kładki nad ul. Sandomierską w nocy z 1 na 2 czerwca (z czwartku na piątek) w godz. około 22 – 5 fragment tej ulicy będzie ponownie zamknięty.














