• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

W weekend nie będzie można doładować Radomskiej Karty Miejskiej

12 listopada 2020

W najbliższą sobotę i niedzielę (14 i 15 listopada) nie doładujemy karty miejskiej i nie zobaczymy wszystkich informacji na tablicach świetlnych na przystankach i na monitorach w autobusach. Nastąpi przerwa w ich działaniu, spowodowana planowanymi pracami technicznymi.

     

System Radomskiej Karty Miejskiej oraz System Dynamicznej Informacji Pasażerskiej nie będą funkcjonowały przez dwa dni. -  Systemy te funkcjonują nieprzerwanie już od około siedmiu lat, więc niezbędne są co jakiś czas roboty konserwacyjne - wyjaśnia rzecznik MZDiK Dawid Puton.

W weekend nie będzie można doładować Radomskiej Karty Miejskiej w biletomatach obok przystanków, w punktach partnerskich, a także przez internet. - Prosimy o dokonywanie takich operacji do piątku włącznie albo od poniedziałku. Same karty miejskie będą oczywiście wciąż działać, więc pasażerowie mający zakodowany na nich ważny bilet bądź doładowaną elektroniczną portmonetkę będą mogli bez przeszkód korzystać w tym okresie z radomskiej komunikacji - wyjaśnia rzecznik.

Tablice Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej przy przystankach będą pokazywały jedynie rozkładowe, a nie rzeczywiste czasy przyjazdów autobusów komunikacji miejskiej w Radomiu. Lokalizacji poszczególnych pojazdów nie będzie można w tym okresie zobaczyć ani na mapie na stronie rkm.mzdik.radom.pl, ani w bezpłatnej aplikacji myBus.

Planowane prace konserwacyjne mają usprawnić działanie obu systemów. MZDiK przeprasza pasażerów za utrudnienia.

kat

Tags