• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Weekendowe atrakcje dla rodzin przygotowało CAL. Dziś „Kopciuszek”, jutro festyn

30 maja 2019

Radomskie zespoły Centrum Aktywności Lokalnej przygotowały na ten weekend ciekawe propozycje dla całych rodzin.

      dsc_0370 Już dziś, o godzinie 16.00 CAL Śródmieście zaprasza rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na wyjątkowe przedstawienie. W Zespole Szkół Muzycznych przy ulicy 25 Czerwca 70 wystawiona zostanie baśń „Kopciuszek”. Aktorami w  przedstawieniu będą dzieci uczęszczające do Publicznego Przedszkola numer 4. Wstęp jest bezpłatny. Współorganizatorem spotkania jest Zespół Pracy Socjalnej numer 2.

Z kolei zespół Centrum Aktywności Lokalnej dla osiedla Nad Potokiem zaprasza jutro, 31 maja na festyn rodzinny.

Impreza odbędzie się na placu zabaw pomiędzy blokami przy ulicy Olsztyńskiej 29 i Sadkowskiej 15.

W trakcie festynu przewidziane są występy artystyczne dzieci z Publicznego Przedszkola numer 3 i 17, pokazy artystyczne dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej numer 33 a także liczne konkursy z nagrodami - m. in.: konkursy sportowe, na temat bezpieczeństwa, konkurs rodzinny.

Będzie można również sprawdzić swoje umiejętności na symulatorze jazdy motorem, zjeść watę cukrową lub popcorn, poskakać na dmuchanym zamku. Nie zabraknie również atrakcji w postaci malowania twarzy czy robienia tatuażu.

Zabawa odbędzie się w godzinach od 14.30 do 17.30.

Festyn współorganizują Zespół Pracy Socjalnej numer 1, Urząd Miejski, radni Rady Miejskiej, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu i Stowarzyszenie Bezpieczne Miasto.

kat

 
Tags