Wiceprezydent z Jedlińska i Warszawy

1 lutego 2007

- Uważam, że sobie poradzę - zapewnia nowy wiceprezydent Radomia Igor Marszałkiewicz. Ma 29 lat, a na jego doświadczenie zawodowe składa się przede wszystkim praca w biurach poselskich Prawa i Sprawiedliwości.

Igor Marszałkiewicz Czwartego swojego zastępcę prezydent Andrzej Kosztowniak zaprezentował dziennikarzom. - Do tej pory liczyłem na ściślejszą współpracę z Platformą Obywatelską i że wiceprezydent będzie się z niej wywodził - powiedział na konferencji prasowej.

Igor Marszałkiewicz pochodzi z Jedlińska, w Radomiu kończył najpierw technikum ogrodnicze, a potem wydział ekonomiczny politechniki. Od 2001 do 2003r. pracował w biurach parlamentarnych posłów PiS-u w Warszawie, przez ostatnie siedem miesięcy był dyrektorem biura marketingu spółki skarbu państwa Agro. - Decyzję o objęciu stanowiska podjąłem świadomie - podkreśla.

Nie wiadomo jeszcze jaki ostatecznie zakres obowiązków będzie miał Marszałkiewicz. Na pewno ma zajmować się inwestycjami i pozyskiwaniem pozabudżetowych funduszy. - Kończymy prace nad zmianami w strukturze urzędu i dopiero wtedy podamy więcej konkretów - podkreśla prezydent.

Gdzie mieszka nowy wiceprezydent? - Do wczoraj w Warszawie, od dziś w Radomiu - odpowiada.