Wrócił ruch i stałe trasy autobusów linii 6 i 3 na odcinek ulicy Wiejskiej

4 października 2022

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zakończeniem robót ziemnych (inwestycja Wodociągów Miejskich), od minionego piątku,0 30 września od około godziny 10.45 został przywrócony ruch na odcinku ulicy Wiejskiej oraz stałe trasy autobusów linii 6 i 23.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

Ulica Wiejska została otwarta dla ruchu kołowego na odcinku od ulicy Południowej do ulicy Świętokrzyskiej. Przestały zatem obowiązywać dotychczas wyznaczone objazdy przez ulice Gajową i Południową, a także przez Południową, Jana Pawła II, Michalczewskiego i Gajową. Uwaga! Wodociągi Miejskie w Radomiu wciąż prowadzą swoje roboty na odcinku Wiejskiej od Młodzianowskiej do Południowej.

Autobusy komunikacji miejskiej linii 6 i 23 ponownie jeżdżą stałymi trasami w tym rejonie: w obu kierunkach przez Wiejską i Południową (na dalszym odcinku dla linii 6 nadal obowiązuje objazd związany z zamknięciem ulicy Wiejskiej między ulicami Młodzianowską i Południową - przebiega on w obu kierunkach ulicami Południową, Młodzianowską i Czarną). Przywrócone zostało jednocześnie funkcjonowanie przystanku Wiejska / Południowa 02 (w kierunku ulicy Gajowej).

Inwestorem prac trwających na Młodzianowie jest spółka Wodociągi Miejskie.

Tags