• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

27-latek ukrywał narkotyki w… rękawicy bokserskiej. Został zatrzymany

11 lutego 2021

Marihuanę i amfetaminę znaleźli policjanci z Chynowa w samochodzie zatrzymanym do kontroli drogowej. Jadący nim 27-latek usłyszał już zarzuty posiadania oraz udzielania substancji zabronionych.

 

 
Policjanci z Chynowa zwrócili uwagę na seata, którym podróżowało trzech mężczyzn. - Pojazd został zatrzymany do kontroli drogowej, a jadące nim osoby zachowywały się nerwowo. Sprawdzenie auta już po chwili wyjaśniło tego przyczynę. Funkcjonariusze w rękawicy bokserskiej znajdującej się w seacie ujawnili dwie torebki foliowe z zawartością suszu roślinnego i białego proszku. Trzej mężczyźni w wieku 23-27 lat zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Po przeprowadzeniu czynności procesowych, 27-latek usłyszał zarzuty posiadania oraz udzielania substancji zabronionych, co jest zagrożone karą pozbawienia wolności nawet do 10 lat. Ponieważ zachowanie 25-latka, który kierował seatem wskazywało, na to że może znajdować się pod wpływem środków odurzających przeprowadzono stosowane badanie, które wykaże czy popełnił przestępstwo kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających - informuje nadkom. Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu.

Dwa dni wcześniej ten sam policyjny patrol zatrzymał 33-latka za posiadanie narkotyków. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani.

Dwa dni wcześniej ten sam patrol z Chynowa zatrzymał 33-latka za posiadanie suszu roślinnego. Badanie potwierdziło, że to marihuana. Mieszkaniec gminy Chynów usłyszał zarzuty, za które grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

kat

Fot. KPP Grójec

Tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *