• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

39-latek z zarzutami. Policjanci znaleźli u niego 3 kg narkotyków

13 czerwca 2018

3 kg różnych narkotyków, w tym kokainę i marihuanę, znaleźli policjanci z Szydłowca i CBŚP w Radomiu u 39-latka, który został zatrzymany. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

 

271-41669

 

Policjanci z Szydłowca pracowali nad zatrzymaniem poszukiwanego listem gończym 39-latka skazanego za przestępstwa narkotykowe, wobec którego mieli podejrzenia, że nadal ma związek z przestępczością narkotykową. – W trakcie zatrzymania na terenie Szydłowca kryminalni znaleźli przy mężczyźnie, a następnie w zajmowanych przez niego pomieszczeniach blisko 1 kg marihuany oraz żywicy z konopi, ponad 22 porcje kokainy a także blisko 2 kg amfetaminy – informuje st. sierż. Marlena Skórkiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu.

Mieszkaniec Szydłowca usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przysusze (ośrodek zamiejscowy w Szydłowcu) ustalają przebieg procederu przestępczego. Zatrzymanie mężczyzny i zabezpieczenie takiej ilości narkotyków to efekt współpracy policjantów z Szydłowca i CBŚP w Radomiu.

kat

Fot. KWP Radom

Tags

Dodaj komentarz