Dzisiaj wieczorem koncert Kękę na placu Jagiellońskim. Ulica Kelles-Krauza będzie zamknięta

17 czerwca 2022

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z koncertem na placu Jagiellońskim, od dzisiaj, 17 czerwca od godziny 0.10 do soboty, 18 czerwca, do godziny 6 zostanie zamknięta ulica Kelles-Krauza pomiędzy Struga a Pileckiego.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

Fragment ulicy Kelles-Krauza przebiegający przez plac Jagielloński oraz wzdłuż budynku teatru będzie nieprzejezdny z powodu konieczności zlokalizowania na nim infrastruktury towarzyszącej koncertowi: konstrukcji nośnej pod telebim i toalet, a także punktów gastronomicznych oraz punktu zbiórki służb w przypadku wystąpienia zagrożenia. Jest to związane z koncertem organizowanym na placu Jagiellońskim (przy teatrze) w ramach imprezy pod nazwą Free(Ra)dom Festiwal.

Zalecane objazdy w kierunku wschodnim będą przebiegały przez ulice Kelles-Krauza, Struga, Pileckiego i Kelles-Krauza, natomiast w kierunku zachodnim przez ulice Kelles-Krauza, Staszica, Kilińskiego i Focha - do placu Jagiellońskiego.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca imprezy oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania dróg bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez organizatorów.

 

Tags