• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Ecstasy na dworcu kolejowym. 26-latek został aresztowany

2 grudnia 2019

Ponad 1100 tabletek ecstasy miał przy sobie mężczyzna, którego – a w raz z nim kolejnego – zatrzymali policjanci na radomskim dworcu kolejowym. Wcześniej 19- i 26-latek próbowali uciekać. Posiadacz narkotyków został tymczasowo aresztowany.

 

policja

 

Jak podaje zespół prasowy KWP w Radomiu, kilka dni temu funkcjonariusze z samodzielnego pododdziału prewencji policji w Radomiu pełnili w nocy służbę na dworcu kolejowym. W pewnym momencie zauważyli dwóch mężczyzn siedzących na jednej z ławek. Ci na widok policyjnego radiowozu wstali z ławki i zaczęli uciekać. Policjanci po pościgu zatrzymali 19- i 26-latka.

W czasie przeszukania u jednego z mężczyzn policjanci ujawnili ponad 1100 niebieskich tabletek. Z mężczyznami był bardzo utrudniony kontakt. Byli pijani. Zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

Ujawnione tabletki to ecstasy o wadze prawie 600 g. 26-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące pod zarzutem posiadania znacznej ilości narkotyków. 19-latek po wykonaniu czynności został zwolniony do domu. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzi KMP w Radomiu.

kat

Tags

Dodaj komentarz