• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Fachowcy budowlani znajdą pracę w Holandii. Pośredniczy WUP

30 sierpnia 2016

Jest praca w Holandii. Rekrutuje do niej Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie; spotkanie w tej sprawie organizuje także jego filia w Radomiu.Kandydaci powinni znać język angielski w stopniu komunikatywnym.

 

260914wuplogo350

 

Firmy oferują zatrudnienia dla: cieśli szalunkowych, hydraulików, spawaczy, stolarzy i cieśli konstrukcyjnych oraz dekarzy. Rekrutuje firma Jobxion posiadająca ponad dziesięcioletnie doświadczenie w rekrutacji do branży budowlanej na rynku holenderskim.

– Na spotkaniu rekruterzy z Jobxion oraz doradca EURES udzielą pełnej informacji na temat warunków pracy i pobytu w Holandii. Jobxion opowie o projektach, na które prowadzi rekrutację, zakresie pracy i wymaganiach odnośnie konkretnych stanowisk. Miejsce lokalizacji projektów to przeważnie prowincje: Holandii Północnej (Amsterdam) i Południowej (Rotterdam, Dordrecht), Brabancja Północna (Breda) oraz Utrecht. Dotyczą one często budowy, przebudowy lub renowacji osiedli mieszkaniowych, apartamentowców, domów jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej i obiektów komercyjnych – wymienia Anna Mazur z WUP w Warszawie.

Największej szanse zatrudnienia mają osoby z komunikatywną znajomością języka angielskiego umożliwiającą porozumiewanie się na budowie. – Firma otwarta jest również na rekrutację ludzi młodych po ukończonej szkole kierunkowej organizując dla nich płatne praktyk oraz na fachowców po 50. roku życia z doświadczeniem w branży. Znajomość języka obcego wielokrotnie zwiększa szanse na zatrudnienie – dodaje Mazur.

Firma zapewnia zakwaterowanie, zwrot kosztów dojazdów do pracy, elektronarzędzia do pracy i cotygodniowe wynagrodzenie, a dla chętnych organizuje w Holandii kurs języka holenderskiego.

Zainteresowanych WUP zaprasza na spotkania: 5 września w do Wojewódzkiego Urzędu Pracy, ul. Ciołka 10 a, pokój nr 311, III piętro w godz. 11-15 oraz 21 września do filii WUP w Radomiu, ul. Mokra 2, sala nr 201, I piętro w godz. 11-15.

Usługi rekrutacyjne są bezpłatne.

kat

Tags

Dodaj komentarz