Fiat uderzył w słup oświetleniowy, a toyota dachowała. Kierowcy byli pijani

7 lipca 2021

Apele o ostrożność i rozwagę nie skutkują. Wczoraj radomska policja odnotowała dwa wypadki z udziałem nietrzeźwych kierowców. Cztery osoby trafiły do szpitala.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

Do pierwszego zdarzenia doszło o godz. 13 w Pionkach na al. Jana Pawła II. - Kobieta kierująca fiatem straciła panowanie nad autem i uderzyła w słup oświetleniowy. 54-latka była nietrzeźwa i badanie alkomatem wykazało u niej blisko 3 prom. alkoholu w organizmie. Nietrzeźwa kobieta i dwóch pasażerów zostało przewiezionych do szpitala - relacjonuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

Kolejny wypadek z udziałem nieodpowiedzialnego kierowcy miał miejsce przed godz. 23 na ul. Warszawskiej w Radomiu. - Kierowca toyoty nie dostosował prędkości i wjeżdżając na rondo, stracił panowanie nad autem i dachował. 25-latek miał ponad 2 prom. alkoholu w organizmie. Trafił do szpitala - informuje Leszczyńska.

Policja apeluje o ostrożność i rozsądek. Przypomina, że kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu  jest przestępstwem, za które grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Tags