• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Grożąc nożem zabrali pieniądze, zegarek i telefony. Mogą spędzić w więzieniu 12 lat

14 września 2020

Dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój, do którego doszło w parku miejskim zatrzymali policjanci z Grójca. Napastnicy używając noża zagrozili mężczyźnie, a następnie zabrali pieniądze, zegarek i telefony. Decyzją sądu 25- i 30-latek zostali aresztowani na okres trzech miesięcy..

   

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. - Przechodnia w parku miejskim w Grójcu zaatakowało dwóch mężczyzn. Jeden z nich miał nóż w ręku. Wymachując ostrym narzędziem zagrozili mężczyźnie uszkodzeniem ciała, a następnie zabrali mu pieniądze, zegarek i dwa telefony komórkowe. Następnego dnia pokrzywdzony o zajściu poinformował policjantów. Ci błyskawicznie przeprowadzili czynności operacyjne i już po trzech godzinach sprawcy zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Odzyskano również skradziony zegarek - relacjonuje nadkom. Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu.

Zatrzymani to mieszkańcy Grójca w wieku 25 i 30 lat. Prokurator przedstawił im zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wobec mężczyzn sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Grozi im do 12 lat więzienia.

kat

Tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *