• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Jaka ulica 25 Czerwca? Możesz wyrazić swoją opinię

2 września 2020

Jak ma wyglądać ul. 25 Czerwca po przebudowie? Jaki ma mieć charakter? Jakie funkcje powinna pełnić? Opinie radomian w trwających konsultacjach społecznych dotyczących przebudowy ulicy będą zbierane jeszcze do 4 września.

   

- Czy ma to być ulica przelotowa, czy też mieszkańcy chcieliby, aby pełniła ona również inne funkcje, np. typowo śródmiejskiej ulicy? Czas jest taki, że miasta się zmieniają, więc chcemy się dowiedzieć czy mieszkańcy Radomia również takich zmian oczekują - wyjaśnia wiceprezydent Mateusz Tyczyński.

W ramach przedłużonych konsultacji społecznych, w czwartek 3 września w parku Kościuszki (w okolicy ul. 25 Czerwca) w godz. 16-18 zostanie zlokalizowany punkt konsultacyjny, podczas którego mieszkańcy będą mogli wyrazić swoją opinię na temat remontu ulicy poprzez wypełnienie ankiety.

W konsultacjach można wziąć udział w formie elektronicznej poprzez nadsyłanie opinii i wniosków na pobranym ze strony www.konsultacje.radom.pl formularzu i przesłanie na adres: konsultacje@umradom.pl lub w formie papierowej poprzez wypełnienie formularza dostępnego w korytarzu przy wejściu do Urzędu Miejskiego ul. Kilińskiego 30 i złożenie go w znajdującej się tam urnie.

kat

Źródło: UM Radom

Tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *