• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Jest praca w Anglii. Rekrutacja zainteresowanych 14 lipca w Warszawie

7 lipca 2016

Angielska firma poszukuje w Polsce pracowników do centrów dystrybucyjnych. Rekrutacja na wolne stanowiska, w której będzie uczestniczyć pracodawca, odbędzie 14 lipca w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie.

 

080812logowup

 

WUP w Warszawie organizuje rozmowy rekrutacyjne na rzecz angielskiej agencji pracy tymczasowej Staffline Group plc. w ramach działalności Europejskich Służb Zatrudnienia EURES.  – Agencja poszukuje pracowników do pracy w centrach dystrybucji, działających 24 godziny na dobę przez
siedem dni w tygodniu, przy podnoszeniu oraz układaniu ciężkich towarów. Zakres obowiązków na stanowisku obejmuje: kompletowanie i dekompletowanie zamówień w magazynie oraz obsługę wózków podnośnikowych i skanera (nie są wymagane doświadczenie i licencja do obsługi wózków widłowych).
Pracodawca zapewnia pracę w kilku miejscowościach w Wielkiej Brytanii oraz wynagrodzenie
od 7,2 do 12 funta za godzinę brutto. Od przyszłych pracowników oczekuje: podstawowej znajomości języka angielskiego, rzetelności, uczciwości, staranności, koncentracji oraz zachowania zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy. Wybrani kandydaci mogą liczyć na pomoc agencji Staffline Group plc  w zorganizowaniu na miejscu transportu i zakwaterowania – informuje rzeczniczka WUP w warszawie Wiesław Lipińska.

Szczegóły oferty znajdują się na stronie www.oferty.praca.gov.pl. Dokumenty aplikacyjne można przesyłać do doradcy EURES Katarzyny Kawki-Kopeć w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie, na adres mejlowy k.kawka@wup.mazowsze.pl. Informacje pod numerem ­telefonu 22 532 22 35.
Rozmowy rekrutacyjne z udziałem pracodawcy odbędą się 14 lipca o godz. 10, w sali nr 310
(III piętro) przy ul. Ciołka 10a w Warszawie.

kat

Tags

Dodaj komentarz