• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Kierowca citroena wjechał do rowu i dachował. Zginął na miejscu

15 marca 2018

W Magierowie (powiat radomski) kierowca citroena najprawdopodobniej nie dostosował prędkości i wjechał do rowu. 29-latek zginął na miejscu zdarzenia.

 

wypadek04

 

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19. – Kierowca citroen jechał od miejscowości Gębarzów w kierunku Skaryszewa. W Magierowie 29-latek najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad autem, wjechał do rowu i dachował. Mieszkaniec gminy Iłża zginął na miejscu zdarzenia. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku – informuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

Policja apeluje do kierowców o wyobraźnię i zdrowy rozsądek na drodze. – Ładna pogoda wcale nie znaczy, że możemy sobie pozwolić na większą prędkość. Przypominamy, że właśnie prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Mniejsza pozwoli nam uniknąć zdarzenia, bądź zminimalizować jego skutki, aby nie okazały się tragiczne. Zawsze dostosowujmy prędkość do aktualnych warunków atmosferycznych – radzi Leszczyńska.

kat

Fot. OSP Skaryszew

 

Tags

Dodaj komentarz