• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Kobieta miała rany kłute klatki piersiowej. Partner 37-latki został aresztowany

28 października 2020

Policjanci zatrzymali 48-letniego mieszkańca Grójca, podejrzanego o ugodzenie nożem swojej 37-letniej partnerki. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi on w areszcie. Za popełnione przestępstwo mężczyzna może pozostać za kratkami nawet co najmniej osiem lat.

   

Do zdarzeniu doszło w ubiegłym tygodniu, ale policja poinformowała o nim dzisiaj. - Kiedy dyżurny grójeckiej komendy otrzymał zgłoszenie od razu skierował pod wskazany adres umundurowany patrol. Funkcjonariusze na miejscu zastali 37-latkę z ranami kłutymi klatki piersiowej. Pokrzywdzona natychmiast została przewieziona do miejscowego szpitala. Rany mogły zagrażać życiu i zdrowiu kobiety. Sprawca ugodzenia zamknął się w mieszkaniu przed przyjazdem patrolu. Funkcjonariusze dostali się jednak do jego wnętrza, obezwładnili i zatrzymali mężczyznę - relacjonuje nadkom. Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu.

Sprawca osadzony został w policyjnym areszcie, a kryminalni z grójeckiej komendy gromadzili materiał dowodowy. Następnego dnia z udziałem 48-latka zostały przeprowadzone czynności w prokuraturze, gdzie usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa oraz znęcania się psychicznego i fizycznego nad partnerką.

Na podstawie złożonego do Sądu Rejonowego w Grójcu wniosku zapadła decyzja o zastosowaniu wobec mężczyzny izolacyjnego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

kat

Tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *