Konkurs wiedzy w WSB

22 maja 2007

Wyższa Szkoła Biznesu im.bp. Jana Chrapka w Radomiu oraz Radio Rekord organizują  IV Mistrzostwa Wiedzy. Konkurs jest adresowany do uczniów tegorocznych klas przedmaturalnych i maturalnych. Do wygrania m.in. bezpłatne indeksy na studia w WSB oraz nagrody rzeczowe (aparaty, odtwarzacze mp3).

Konkurs jest dwuetapowy, przebiega równolegle w pięciu dziedzinach wiedzy: samochody osobowe - historia i teraźniejszość, współczesne technologie informacyjne, Polska i świat po II wojnie światowej, Polska w procesie integracji europejskiej, ekonomia na co dzień. Liczba uczniów reprezentująca szkołę w konkursie może być dowolna. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie ucznia do jednego z tematów drogą pocztową lub internetową do 23 maja.

Zadania naukowe układane są przez Radę Naukową Mistrzostw Wiedzy. Do drugiego etapu przejdzie trzech najlepszych uczestników z każdego tematu.
I etap konkursu to test otwarty, który odbędzie się 29 maja o godz. 9. 30 w auli głównej WSB w Radomiu, ul. Kolejowa 22. Etap II, ustny odbędzie się w studio Radia Rekord  przy ul. Akademickiej 5.
Szczegółowe informacje na stronie internetowej: www.wsb.com.pl , rejestracja pod adresem http://www.wsb.com.pl/start.php?ID=mw .