• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Kradli metalowe elementy opuszczonej hali. Policjanci zatrzymali ich na gorącym uczynku

11 stycznia 2021

Policjanci z komisariatu w Gniewoszowie zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn, którzy kradli metalowe elementy wchodzące w skład linii produkcyjnej jednej z hal na terenie powiatu kozienickiego. Jeden z nich dopuścił się ponadto przestępstwa kradzieży z włamaniem do hydroforni.

 

 

-  W nocy podczas patrolowania rejonu służbowego funkcjonariusze przyłapali trzech mężczyzn na kradzieży elementów metalowych na terenie jednej z hal po nieczynnym zakładzie produkcyjnym. Podejrzani po zdemontowaniu elementów metalowych pakowali swój łup do samochodów, którymi przyjechali na miejsce kradzieży - informuje asp. Ilona Tarczyńska z KPP w Kozienicach.

Mundurowi zatrzymali 43-latka, 36-latka oraz ich 30-letniego kolegę. Wszyscy są mieszkańcami powiatu radomskiego i trafili do policyjnego aresztu. Podczas dalszych wykonywanych czynności policjanci ustalili, że 30-latek kilka dni wcześniej dokonał kradzieży z włamaniem do hydroforni, skąd skradł jej wyposażenie. Za popełnione przestępstwa zatrzymanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

kat

Tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *