Miał w mieszkaniu narkotyki i nielegalną amunicję. Grozi mu do ośmiu lat więzienia

27 lipca 2022

22-letni mieszkaniec powiatu białobrzeskiego odpowie za posiadanie narkotyków oraz nielegalnej amunicji. Na jego trop wpadli kryminalni z białobrzeskiej komendy. W mieszkaniu mężczyzny zabezpieczyli narkotyki oraz dziewięć sztuk amunicji. Grozi mu do ośmiu lat pozbawienia wolności.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

 

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej białobrzeskiej komendy ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Stromiec może uprawiać w miejscu swojego zamieszkani krzaki konopi. - W miniony czwartek przystąpili do realizacji i pojechali pod wytypowany adres. Tam po przeszukaniu pomieszczeń funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę  oraz krzaki konopi. Co więcej, w mieszkaniu ujawnili nielegalną amunicję. Funkcjonariusze zabezpieczyli dziewięć sztuk naboi. Do sprawy został zatrzymany 22-letni właściciel zabezpieczonych rzeczy - informuje mł. asp. Ewa Kozyra z KPP w Białobrzegach.

Funkcjonariusze na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 22-latkowi zarzut posiadania narkotyków oraz nielegalnego posiadania amunicji, za co grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności.

kat

 

Tags