Miała problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Inny kierowca zatrzymał volvo, a później uniemożliwił kobiecie dalszą podróż

23 sierpnia 2023

Kobieta kierująca volvo jadąc ul. Słowackiego miała problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Została zatrzymana przez innego kierowcę. Jak się okazało, miała prawie 3 prom. alkoholu w organizmie. Teraz będzie odpowiadać przed sądem.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

- Przedwczoraj o godz. 21.50 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Radomiu otrzymał zgłoszenie o pijanym kierowcy, który został ujęty przez świadka zdarzenia. W rejon skrzyżowania ulic Słowackiego i  Ciemnej natychmiast został skierowany patrol radomskiej drogówki. Jak ustalili na miejscu policjanci, kobieta kierująca volvo jadąc ul. Słowackiego miała problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Widząc to inny kierowca postanowił skręcić za kobietą w ul. Ciemną i tam zatrzymał volvo, a później uniemożliwił kobiecie dalszą jazdę. W pewnym momencie na miejsce przyszedł prawdopodobnie mąż kobiety i razem oddalili się z miejsca. Świadek dokładnie opisał parę oraz wskazał, gdzie poszli. Funkcjonariusze od razu pojechali we wskazanym przez świadka kierunku i już po chwili napotkali kobietę, która kierowała volvo. Jak się okazało po badaniu, 42-latka kierowała mając prawie 3 prom. alkoholu w organizmie. Mundurowi zatrzymali kobiecie prawo jazdy oraz skierowali sprawę do sądu - relacjonuje st. sierż. Jolanta Matejek z radomskiej drogówki.

kat

Tags