• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Mobilna słodka ciężarówka zawita do Radomia. Smacznego!

8 marca 2019

W sobotę, 9 marca, w godz. 10-20 na parkingu przy E.Leclerc na odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji. Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce.

 

Baner_wawelTruck_600_400

 

– Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszyć będzie moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! – zapowiada Klaudia Komsta. Jak zapewnia, Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki.

– We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie brakuje. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie znane z najnowszych spotów telewizyjnych marki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy – zachęca przedstawicielka marki.

kat

Tags

Dodaj komentarz