• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

MOK „Amfiteatr”. Jesienna wymiana ubrań i „Zupka z blaszanego kubka”

18 października 2019

Weekend z amfiteatrem. Dzisiaj, 18 października, od godz. 17.30 na Scenie Obozisko (ul. Śniadeckich 2) jesienna wymiana ubrań z niespodzianką, a w niedzielę, 20 października, w Kuźni Artystycznej przy ul. Daszyńskiego 5 spektakl „Zupka z blaszanego kubka”.

 

zupa 3[21735]

„Zupka z blaszanego kubka”

– Zasada jest prosta: przynosimy czyste, wyprasowane rzeczy, które już się nam znudziły i wymieniamy na inne, które wpadną nam w oko. Ale nie wypuścimy was tak szybko! Obowiązkowe pogaduchy przy kawie i herbacie. Dla chętnych przygotowaliśmy również mini warsztat makramy – zachęca Maria Kosińska, pomysłodawczyni wydarzenia.

Organizatorzy zachęcają też, by przynieść nieużywane już koce i kołdry, które przekażą Schronisku dla Bezdomnych zwierząt w Radomiu. Posłużą do wyściełania bud na zimę.

Wstęp wolny.

W niedzielę, 20 października, w Kuźni Artystycznej przy ul. Daszyńskiego 5 „Wkręć się w teatr: Zupka z blaszanego kubka”.

Dwoje piratów: Emma i Chudy Joe trafia na bezludną wyspę. Ich okręt zatonął wraz z całą załogą. Próbują za wszelką cenę wydostać się z wyspy, ale nie jest to łatwe. Joe próbuje jakoś rozbawić Emmę. Ze znalezionych przedmiotów i różnego rodzaju rekwizytów tworzy teatrzyk, przedstawia morską wersję Czerwonego Kapturka, w której wilkiem jest Wilk Morski, a Kapturkiem – Czerwona Apaszka. Czy uda im się wydostać z wyspy? Jak zakończy się ich przygoda? Co odnajdą w znalezionej butelce?

Scenariusz i reżyseria, obsada: Katarzyna Kopczyk, Andrzej Kopczyk; muzyka: Andrzej Kopczyk.

Spektakl dla widzów: 5+.

Bilety: normalne po 10 zł, rodzinne po  30 zł na biletyna.pl i w kasie Kuźni Artystycznej.

Na wydarzenie dostępne są także bilety zniżkowe wyłącznie dla posiadaczy „Karty Rodziny Osoby z Niepełnosprawnością”.

Kupując bilet, wybieracie godzinę spektaklu (10 lub 12). Liczba miejsc ograniczona.

Fot. Materiały prasowe/MOK „Amfiteatr”

 

 

Tags

Dodaj komentarz