Najlepsze narzędzie do wyszukiwania lokat

10 maja 2017

Polacy chętnie gromadzą swoje oszczędności na lokatach. By jednak móc osiągnąć maksymalne zyski, trzeba wybrać odpowiedni produkt finansowy. Pomoże w tym porównywarka – narzędzie internetowe, dzięki któremu znalezienie właściwiej lokaty będzie szybsze i łatwiejsze.

  mojradom.pl   Statystyki pokazują, że niemal 30 proc. Polaków decyduje się na lokaty. Chociaż te produkty bankowe charakteryzują się stosunkowo niskim oprocentowaniem, na ich korzyść przemawia bezpieczeństwo kapitału oraz pewność zysków. Aż 32 banki w jednym miejscu Chcąc osiągnąć maksymalnie wysokie zyski z lokat, nie można decydować się na przypadkową ofertę. Trzeba porównać dostępne propozycje – także w obrębie tego samego banku, oszacować zyski i dopiero podpisać umowę. Biorąc pod uwagę fakt, że banki proponują dziesiątki lokat, trudno jest samodzielnie wybierać, zestawiać i analizować konkretne rozwiązania. Tymczasem porównywarka lokat 32 banków pozwala na znaczną oszczędność czasu. Wystarczy bowiem określić swoje oczekiwania, by uzyskać informację o wszystkich lokatach. Tylko kilka kliknięć wystarczy, by dowiedzieć się między innymi, że:
  • kilka banków oferuje lokaty z oprocentowaniem na poziomie 4%,
  • wysokie oprocentowanie wiąże się z koniecznością np. założenia rachunku bankowego minimalna kwota depozytu wynosi 500 zł.
Nie musisz niczego szukać, nie musisz nigdzie dzwonić i umawiać na spotkania. Porównywarka lokat bankowych jest twoim osobistym i niezależnym doradcą finansowym. Wyszukiwarka i kalkulator w jednym Porównywarka internetowa jest wielofunkcyjnym narzędziem. Nie tylko pozwala zestawiać i analizować dostępne rozwiązania. Zaletą jest możliwość ustalenia konkretnych parametrów lokaty, by otrzymać wyłącznie te produkty bankowe, które idealnie wpisują się w potrzeby i oczekiwania. Przykład. Chcesz założyć lokatę na 4000 zł w okresie 3-miesięcznym. Nie chcesz jednak zakładać konta, ale uwzględniasz warunek bycia nowym klientem. Zmieniasz domyślne ustawienia i czekasz na wynik. Zgodnie z rankingiem lokat bankowych na finanse.rankomat.pl, warto założyć lokatę w Idea Banku – oprocentowanie wynosi 3,50%. Porównywarka internetowa to także kalkulator zysku z lokat. Podając parametry konkretnej lokaty, można szybko oszacować wysokość wypracowanych odsetek – zarówno w kwocie brutto, jak i netto. Jeśli chcesz mieć pewność, że twoje oszczędności zostały dobrze ulokowane, korzystaj z porównywarki internetowej. Najlepsze narzędzie da ci dostęp do wielu cennych informacji, dzięki którym zyskasz możliwie najwięcej.
Tags