• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Odlotowo na wybiegu, czyli Radom Fashion Show

21 sierpnia 2015

Samoloty na niebie, na ziemi odlotowe kreacje. Łaźnia zaprasza w sobotę (22 bm.) o godz. 20. 30 pod gmach Corazziego na finał ogólnopolskiego konkursu dla projektantów Radom Fashion Show.

 

210815moda
Radom Fashion Show jest konkursem modowym posiadającym JUŻ duży prestiż i szacunek zarówno w środowisku artystycznym, jak i wśród odbiorców. W tym roku organizowany będzie już po raz czwarty. Odbywa się co roku, przyciągając ogromną liczbę projektantów chcących wygrać ten prestiżowy konkurs, jak i ogrom widzów, którzy przychodzą obejrzeć finał tegoż konkursu.

– To nie tylko pokaz mody, ale i widowisko. W tym roku będziemy mogli zobaczyć plenerowy wybieg dostępny szerokiej publiczności wyposażony w ogromną ilość świateł, a także gwiazdy znane nam z telewizji czy radia, jak prowadzący Mateusz Szymkowiak i piosenkarz Mateusz Ziółko – zachęca dyrektor Łaźni Beata Drozdowska.

W jury konkursu zasiądą m.in. projektant Wojciech Bokłago z Muzeum Mody i Tekstyliów ITE, reżyser i choreograf pokazów mody Robert Prządka, prezes zarządu Polskiej Agencji Promocji i Sprzedaży, pomysłodawca Designeria Trendy Show, prof. Zbigniew Bajek, wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Zainteresowanie konkursem jest olbrzymie – Łaźnia odnotowała w stosunku do zeszłego roku  aż 120 proc. więcej zgłoszeń uczestników.

(kat)

Fot. RKŚT i Galeria Łaźnia

Tags

Dodaj komentarz