• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Ponad 30 tys. tytułów na Radomskiej Giełdzie Winyli. Wydarzenie w sobotę

11 października 2019

Kolejna edycja Radomskiej Giełdy Winyli odbędzie się w sobotę, 12 października, o godz. 11 w Centrum Handlowym M1. Przed wejściem do MediaMarkt pojawią się stoiska z tysiącami tytułów na różnych nośnikach audio, a także ze sprzętem i akcesoriami audio. Gwiazdą wydarzenia będzie fenomenalny saksofonista i kompozytor Kuba Więcek.

 

Radomska Giełda Winyli (1)

 

– Rynek płyt winylowych w Polsce od kilku lat rośnie, zwiększa się również grono osób zakochanych w czarnej płycie. Dużym zainteresowaniem cieszą się eventy, takie jak Radomska Giełda Winyli, na której są obecne największe firmy zajmujące się obrotem płyt winylowych. Daje to gwarancję znalezienia ulubionego krążka w dobrej cenie. Dotyczy to zarówno nowych wydań, jak i rynku wtórnego – podkreśla Wioletta Batóg, rzeczniczka MediaMarktSaturn Polska. Jak wyjaśnia, w ofercie tej edycji giełdy znajdzie się ponad 30 tys. tytułów. Ponad 2 tys. winyli wystawią gospodarze imprezy – MediaMarkt Radom.

Na miejscu będzie działało giełdowe studio Radia Radom 87,7 FM. Z Radomskiej Giełdy Winyli będzie na żywo prowadzony program „Wolna sobota”. Prowadzący audycję Mariusz Turczyk i Marcin Getler skorzystają z okazji i porozmawiają na antenie z winylowymi pasjonatami.

Gwiazdą jesiennej edycji giełdy będzie Kuba Więcek. Saksofonista i kompozytor koncertujący z czołowymi przedstawicielami światowego jazzu. Jego pierwszy album „Another Raindrop”, nagrany w trio z Michałem Barańskim i Łukaszem Żytą ukazał się w prestiżowej serii „Polish Jazz”. Płyta została uhonorowana Fryderykiem. Podczas giełdy będzie możliwość porozmawiania z artystą, zdobycia autografu i posłuchania krótkiego koncertu.

kat

Fot. Materiały prasowe/MediaMarktSaturn Polska

Tags

Dodaj komentarz